Operator urządzeń do produkcji tortilli

wczoraj Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie mazowieckie / Suchodół
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Suchodół
Numer: StPr/24/2372
OBOWIĄZKI:
przygotowanie składników do produkcji ciasta zgodnie z recepturą, obsługa i nadzorowanie urządzeń do formowania, wypieku oraz automatycznych linii produkcyjnych pieczywa i wyrobów cukierniczych, monitorowanie procesów technologicznych, kontrolowanie i regulowanie parametrów produkcji, konserwacja maszyn, czyszczenie i usuwanie drobnych usterek, przestrzeganie norm jakości, zasad higieny i bezpieczeństwa pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: staż pracy 5 lat na danym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Suchodół

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie