Pracownik produkcji - Stolarka okienna

2024-09-06 Schweiker Sp. z o.o. dolnośląskie / Komorniki (pow. średzki, gm. Środa Śląska)
Miejsce pracy: Komorniki (pow. średzki, gm. Środa Śląska)
Opis stanowiska
  • obsługa komputera,
  • kontrola zgodności obrabianych profili ze standardami technicznymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • obsługa maszyn do cięcia i frezowania profili z tworzyw sztucznych i aluminium,
  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, piła),
  • współpraca z kierownikiem zmiany.
Wymagania
  • gotowość podjęcia pracy w dni robocze w systemie 2-zmianowym w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • umowa o pracę bezpośrednio z SCHWEIKER sp. z o.o.,
  • premia absencyjno-porządkowa,
  • premia produkcyjna,
  • premia za polecenie pracownika,
  • coroczne podwyżki,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
„Wyrażam zgodę na przechowywaniei przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnegofirmy Schweiker Sp.zo.o.., zgodnie z Rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danychosobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE.” Administratorem danych jest Schweiker Sp. z o.o. zsiedzibą w Komornikach 55-300, ul. Polna 18. Dane zbierane są dla potrzebrekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ichpoprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.