Wytaczarz

2024-08-15 MASTEC WTECH SP. Z O.O. śląskie / Wyry

MASTEC WTECH Sp. z o. o. to firma z 32 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 39 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Wytaczarz
Miejsce pracy: Wyry
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa wytaczarki TOS WH13
  • Wykonywanie detali na podstawie udostępnionej dokumentacji
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów procesu
  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym w codziennej pracy
  • Autokontrola oraz kontrola jakości w obszarze wykonywanej pracy
  • Wykonywanie pomiarów statystycznych i kontrolnych po przezbrojeniu maszyny
  • Ścisła współpraca z działem technologicznym
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie sterowania Heidenhain
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego 2D/3D
  • Dokładność w pracy
  • Praktyczna znajomość zasad doboru oraz zbrojenia narzędzi
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność raportowania wykonywanej pracy w systemie MRP
To oferujemy:
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od Twoich umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole
  • Atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień